Any questions? Call us!+48 22 699 08 04

Simair - Flight Simulation Center

Contact

Location
ul. Taśmowa 8 / lok. U3 02-677 Warszawa
Phone
+48 22 699 08 04

Lotniczy dzień dla Uczniów

SIMAIR to koncept, który łączy zabawę, naukę, samorozwój, ale daje też realną perspektywę zatrudnienia.
SIMAIR to ludzie, którzy spędzili w powietrzu dziesiątki tysięcy godzin, pracowali w różnych liniach lotniczych, na różnych stanowiskach.

Nasz team to piloci liniowi, instruktorzy pilotażu. Z radością przekażą wiedzę, opowiedzą o tajnikach pracy za sterami, pomogą przygotować się do rekrutacji zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej.
Nasz team to stewardessy i stewardzi z wieloletnim stażem, wykwalifikowani instruktorzy Cabin Crew, którzy szkolili międzynarodowe załogi, prowadzili rekrutacje do linii lotniczych, znają lotnictwo od podszewki.
Nasze kwalifikacje poparte są certyfikatami.

Nasza oferta jest wyjątkowo elastyczna, a ze względu na wyposażenie naszego centrum i doświadczenie naszego zespołu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zorganizować szkolenie / wydarzenie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

“Lotniczy Dzień” może zawierać różne elementy z naszej stałej oferty – takie jak elementy szkolenia dla przyszłych cabin crew, lub/i pilotów, angielski, business jet; oraz inne, dodatkowe na życzenie klienta. Organizacja dnia zależeć będzie od oczekiwań i liczby uczestników.

Przykładowy program wydarzenia – grupa ok. 30 osób:

10:00  Powitanie uczestników 

10:30 – 13:00  Warsztaty Lotnicze dla wszystkich

🔹 Spotkanie z pilotem – Wykład General Aviation Knowledge (aviation terminology, theory of flight, meteorology and effects of aircraft surface contamination; pax distribution, regulations, FTL, areas of operation).

🔹 Quiz/Gra – troje uczestników wygrywa 20 minutowy lot w kokpicie samolotu B737MAX z instruktorem.

13:00  Przerwa na lunch – poczęstunek – organizowany przez naszego partnera biznesowego, szczegóły ustala się indywidualnie

14:00  Zajęcia w grupach: 

🔹 1 grupa (np. 15 osób) – Warsztaty ‘Jak zostać stewardessą/stewardem’ (elementy wizażu, wprowadzenie do świata lotnictwa, CRM, procedury, pierwsza pomoc i wyposażenie awaryjne). 

Gry i zabawy – troje uczestników wygrywa 20 minut lot w kokpicie samolotu B737MAX z instruktorem.

🔹 2 grupa (pozostałe 15 osób) – B737Max – zajęcia na pokładzie samolotu, ćwiczenia praktyczne.

W tym czasie uczniowie, którzy wygrali lot w kokpicie odbywają loty, reszta grupy uczestniczy w warsztatach na pokładzie samolotu.

🔹 1 osoba – C152 – około 20m loty z instruktorem – zmiana osoby co ok. 20 minut.

16:00  Zmiana grup.

18:00  Zakończenie.

Zapraszamy do kontaktu, celem ustalenia szczegółów.

To będzie wyjątkowy dzień, dla Waszych podopiecznych!