Any questions? Call us!+48 22 699 08 04

Simair - Flight Simulation Center

Contact

Location
ul. Taśmowa 8 / lok. U3 02-677 Warszawa
Phone
+48 22 699 08 04

Regulations


Regulamin Simair Virtual


1. Możesz zmienić dzień lub godzinę dowolnej rezerwacji do 72 godzin przed zarezerwowanym terminem.
2. Żadne anulowanie lub zmiana dokonana przez klienta nie będzie możliwa w ciągu 72 godzin od zarezerwowanego czasu sesji. W takiej sytuacji nie obowiązuje zwrot pieniędzy.
3. Wyjątkowe przypadki siły wyższej mogą spowodować zmianę terminu sesji (covid-19, poważne awarie, przerwy w dostawie prądu itp.). 
4. Jeśli posiadasz voucher i zdecydujesz się przełożyć sesję, pamiętaj, że Twój voucher prawdopodobnie ma datę ważności, której nie można przekroczyć.
5.  Jeśli nie pojawisz się na sesji i nie zmieniłeś rezerwacji co najmniej 72 godzin przed nią, nie otrzymasz zwrotu pieniędzy; jeśli wykorzystałeś kupon, zostanie on anulowany bez zwrotu pieniędzy.
6. Zwroty voucherów są dostępne tylko dla nabywcy, zgodnie z powyższymi warunkami i tylko wtedy, gdy kupon został zakupiony bezpośrednio w Simair Virtual (strona internetowa lub siedziba).
7. Nasz zalecany minimalny wiek uczestnika to 10 lat.
8. W przypadku dzieci poniżej 13 roku życia wymagany jest nadzór rodzicielski. Nie ma maksymalnego wieku.
9. Odmówimy Ci wstępu do symulatorów lotu, jeśli, w naszej uzasadnionej opinii, wydajesz się być pod wpływem alkoholu lub narkotyków [lub fizycznie niezdolny do korzystania z symulatora lotu]. W takiej sytuacji Twoja sesja zostanie anulowana bez zwrotu pieniędzy.
10. Jeśli czas trwania sesji zostanie skrócony w wyniku jakichkolwiek działań nie wynikających z winy Simair Virtual, w tym między innymi spóźnionego przybycia, prośby o przerwę w toalecie, choroby lub jakichkolwiek ograniczeń fizycznych, których doświadczasz w symulatorze lotu, nie przysługuje Ci prawo do zwrotu pieniędzy.
11. Jeśli oprogramowanie naszego symulatora napotka problemy techniczne, które obniżą jakość lub czas trwania sesji, otrzymasz zwrot pieniędzy lub uzgodnimy z Tobą nowy termin sesji.