Any questions? Call us!+48 22 699 08 04

Simair - Flight Simulation Center

Contact

Location
ul. Taśmowa 8 / lok. U3 02-677 Warszawa
Phone
+48 22 699 08 04

Kursy dla pilotów

Dla kogo przeznaczone są nasze kursy dla pilotów?

Jak głosi sama nazwa… dla pilotów. 😉 Nie musisz jednak być doświadczonym profesjonalistą, by zasiąść za sterami naszych symulatorów. Oferujemy kursy zarówno dla początkujących osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę i chcą się przetestować oraz zdobyć solidną wiedza, jak i dla pilotów, którzy mają doświadczenie w branży i chcą podnieść swoje kwalifikacje. Jeśli więc czujesz, że musisz poświęcić jakiemuś zagadnieniu więcej czasu, chcesz coś przećwiczyć lub aplikujesz do pracy w liniach lotniczych i chcesz sprawdzić swoje umiejętności oraz doszlifować ewentualne niedociągnięcia, nasze kursy dla pilotów są dla ciebie.

Kursy dla pilotów w symulatorach – kiedy warto z nich skorzystać?

Powodów, dla których warto skorzystać z symulatorów lotów, jest wiele – zapewne tyle, ile samych pilotów czy osób aspirujących do zostania nimi. Dzięki kursom dla pilotów na symulatorach możesz zapoznać się z wybranym modelem samolotu, tak by wiedzieć, jak obchodzić się z konkretną maszyną i nie dać się zaskoczyć podczas rzeczywistych lotów w powietrzu. To także świetny sposób na przećwiczenie procedur oraz na przygotowanie się do zajęć praktycznych, na przykład przed rekrutacją do pracy w liniach lotniczych. W ramach naszych kursów dla pilotów oferujemy symulacje dowolnych warunków pogodowych, a także opcję wykonania lotów nocnych – pełen przekrój możliwości sprawia, że ćwiczenia na naszych symulatorach lotów są dla każdego, bez względu na stopień zaawansowania.

Nieważne, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany – nawet jeśli jesteś całkowitym amatorem, możesz wiele się nauczyć i poznać samolot od środka. Regularne ćwiczenie umiejętności na symulatorach to metoda powszechnie wykorzystywana nawet przez pilotów z dużym doświadczeniem, ponieważ bez żadnych konsekwencji dla zdrowia i życia można sprawdzać się w każdych warunkach i wielokrotnie powtarzać różne manewry, tak by wyeliminować każdy błąd.

Rodzaje symulatorów lotów w Simair

Zdajemy sobie sprawę, że samolot samolotowi nierówny – zupełnie inaczej steruje się bowiem jednostką pasażerską średniego zasięgu, a inaczej samolotem śmigłowym. Dlatego w centrum szkolenia symulatorowego Simair przeprowadzamy kursy dla pilotów na czterech różnych symulatorach:

Jesteśmy jedynym centrum szkoleniowym w Polsce, dysponuje symulatorami Boeinga 737 w wersji MAX.

Każdy symulator jest wyposażony w nowoczesne oprogramowanie, dzięki któremu jak najdokładniej odzwierciedla on rzeczywiste warunki podczas lotu oraz wygląd kokpitów poszczególnych modeli. Ten sposób gwarantujemy najlepsze efekty szkolenia oraz możliwości dokładnego poznania rozwiązań zastosowanych w danym samolocie. Zapraszamy każdego, kto interesuje się lotnictwem – zawodowo lub amatorsko. Zapewniamy nie tylko rozwój i naukę, lecz także doskonałą zabawę. Nasi instruktorzy są zawsze do Twojej dyspozycji.

Wybierz Centrum Szkolenia Symulatorowego Simair

Dlaczego warto?

Po pierwsze…

Dysponujemy różnego rodzaju symulatorami, dlatego każdy znajdzie model dla siebie, tak by mógł rozwijać swoje zainteresowania i ćwiczyć dokładnie to, czego potrzebuje. Każdy symulator jest nowoczesny i doskonale odwzorowuje rzeczywisty wygląd samolotu, dlatego kursy dla pilotów w naszym centrum szkoleniowym są tak skuteczne i praktyczne.

Po drugie…

Nasza załoga to doświadczeni piloci instruktorzy, którzy zawsze służą swoim wsparciem, wiedzą i doświadczeniem. Dlatego nawet jeśli nigdy nie siedziałeś za sterami samolotu, bardzo szybko zrozumiesz, o co chodzi, i zakochasz się w lotnictwie. Jeśli jesteś profesjonalistą i zależy Ci na ćwiczeniu konkretnych umiejętności, nasi instruktorzy są do Twoich usług.

Po trzecie…

Jesteśmy bardzo dobrze wyposażonym centrum szkoleniowym z doskonałym sprzętem i najlepszą kadrą, ale na naszą korzyść przemawia coś jeszcze – konkurencyjne ceny. Dlatego zapraszamy na nasze kursy dla pilotów. U nas dowiesz się, jak to jest siedzieć za sterami samolotu, i poznasz wszystkie tajniki lotnictwa.