Any questions? Call us!+48 22 699 08 04

Simair - Flight Simulation Center

Contact

Location
ul. Taśmowa 8 / lok. U3 02-677 Warszawa
Phone
+48 22 699 08 04

Warsztaty lotnicze dla dzieci

Lotnictwo – pasja najwyższych lotów

Dzieciństwo to czas najszybszego i najbardziej intensywnego rozwoju nie tylko fizycznego czy psychicznego. To także okres, w którym możemy robić niemal wyłącznie to, co nas interesuje, odkrywać świat, szukać nowych zainteresowań. W dzieciństwie wszystko jest fascynujące i nic nie jest niemożliwe. Niedziwne więc, że samoloty są dla najmłodszych tak pasjonujące i intrygujące. To najlepszy moment, by zarazić swoje pociechy pasją do lotnictwa i rozbudzić w niej zainteresowanie, które zostanie na lata. Kto wie, może nawet okażą się ich życiową drogą?

Dlatego jeśli chcesz, by Twoje dziecko poznało odpowiedzi na nurtujące je pytania i zgłębiło tajniki związane z lotnictwem, warsztaty lotnicze dla dzieci będą doskonałym wyborem. To pierwszy krok do tego, by znaleźć swoje hobby i zacząć rozwijać skrzydła. Ale warsztaty lotnicze nie powstały tylko z myślą o przyszłych pilotach, mechanikach, stewardessach czy wszystkich innych pracownikach branży lotniczej. To po prostu świetna zabawa, okraszona dużą dawką wiedzy, dzięki czemu jest rozwijająca i pobudza ciekawość świata oraz kreatywność. Nie od dziś wiadomo, że najłatwiej jest uczyć się przez zabawę.

Warsztaty lotnicze dla dzieci w Simair

Nasze warsztaty lotnicze dla dzieci są prowadzone pod opieką doświadczonego instruktora samolotowego, który przekazuje wszystkie ciekawe informacje na temat lotnictwa z pasją i zaangażowaniem, w sposób przystępny i dopasowany do wieku dzieci. By zajęcia były jeszcze bardziej atrakcyjne, a przede wszystkim bezpieczne, podczas warsztatów obecni są również animatorzy opiekujący się uczestnikami. Twoje dziecko dowie się między innymi tego, dlaczego samoloty latają oraz jak wygląda codzienna praca pilota liniowego. To świetny sposób na przekazanie wiedzy zakresu matematyki, fizyki, geografii oraz języka angielskiego w taki sposób, by była praktyczna, ciekawa i łatwa do zapamiętania.

To nie wszystko! Podczas warsztatów lotniczych dla dzieci nie ograniczamy się tylko do teorii – każdy uczestnik odbędzie lot w symulatorze Cessna C152. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, po których zostaną także atrakcyjne pamiątki w postaci dyplomów okolicznościowych i koszuli pilota dla dzieci.

W cenę warsztatów wliczone są: zajęcia teoretyczne, lot w symulatorze, posiłek, dyplom uczestnictwa, upominki i koszula pilota dla dziecka.

Sprawdź najbliższe terminy warsztatów i podaruj swojemu dziecku skrawek nieba, tak by mogło rozwinąć swoje skrzydła i wykorzystać cały swój potencjał!

Zaraź pasją do lotnictwa swoją Pociechę!

Twoja pociecha z ciekawością spogląda na przelatujące wysoko na niebie samoloty? A może szuka nowej inspiracji dla siebie? Simair to doskonałe rozwiązanie! Oferujemy warsztaty lotnicze dla dzieci, pod opieką animatora oraz naszego instruktora samolotowego, gdzie Wasi milusińscy dowiedzą się:

  • dlaczego samolot lata,
  • jak wygląda dzień pracy pilota liniowego,
  • odbędą loty w naszym symulatorze Cessna C152
  • przydatnych informacji z zakresu matematyki, fizyki, geografii i języka angielskiego

i spędzą fantastyczny dzień w lotniczej atmosferze, którego podsumowaniem będą okolicznościowe dyplomy i upominki. 

Simair Virtual zapewnia w cenie warsztatów koszule pilota dla dzieci oraz posiłek.

  • Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 10go roku życia

Najbliższe terminy warsztatów:

Terminy w trakcie ustalania. Zachęcamy do śledzenia tej zakładki oraz naszych mediów społecznościowych.