Masz pytania? Dzwoń!+48 22 699 08 04

Simair - Flight Simulation Center

Kontakt

Lokalizacja
ul. Taśmowa 8 / lok. U3 02-677 Warszawa
Telefon
+48 22 699 08 04

Demonstracyjny lot pokazowy

Uwielbiasz podróżować, poznawać nowe miejsca, kultury, tradycje ale nie masz czasu na to, by wyrwać się nawet na kilka dni? A może jesteś fanem/ką latania samolotem? Simair wychodzi na wprost Waszym oczekiwaniom!

W naszym centrum organizujemy loty demonstracyjne, gdzie wczujesz się w rolę pasażera naszego samolotu, lecącego z punktu A do punktu B a to dzięki naszemu funkcjonalnemu pokładowi samolotu, połączonemu z kokpitem Boeinga 737 MAX. Przez cały czas trwania lotu, do Państwa dyspozycji jest załoga pokładowa Simair a na każdym z naszych lotów pojawia się gość specjalny – podróżnik i obieżyświat, który z przyjemnością opowie Państwu wiele ciekawostek i informacji na temat miejsca, do którego będziemy lecieć. Niebywałą atrakcją będzie także możliwość zajrzenia do kokpitu w trakcie lotu. W cenie biletu na lot demonstracyjny uwzględnione są napoje zimne / gorące oraz skromny poczęstunek.

Demonstracyjny lot pokazowy – poczuj się podróżnik!

Nie każdy i nie zawsze ma czas na to, żeby danym momencie wybrać się w podróż, nawet niedaleką. Czasem zwykły city break jest poza naszym zasięgiem ze względu na obowiązki zawodowe czy sytuację życiową. Jeśli najbardziej ekscytującą częścią każdej podróży jest dla Ciebie lot samolotem i tęsknisz za niesamowitymi doznaniami podczas startu, lotu oraz lądowania, zapraszamy do Simair. Organizujemy demonstracyjne loty pokazowe dla każdego fana samolotów pasażerskich i śmigłowych. Podczas lotu demonstracyjnego w naszym symulatorze udasz się w pełną wrażeń podróż boeingiem 737 MAX. Przeżycie będzie nawet o wiele ciekawsze niż klasyczny lot pasażerski, ponieważ będziesz miał niepowtarzalną szansę zajrzeć do kokpitu samolotu, by zobaczyć, jak wygląda praca pilotów w czasie podróży. Przez cały lot towarzyszyć nam będzie gość specjalny – podróżnik, które z pasją zwiedza świat i zna wiele ciekawostek na temat miejsca, do którego lecimy. Bilet na lot uwzględnia także zimne i gorące napoje oraz drobny poczęstunek. Poczuj się jak pasażer w trakcie wymarzonej podróży i wybierz się z nami w niezapomniany rejs, w czasie którego wzniesiesz się w przestworza i spełnisz swoje marzenie o podróży samolotem.

W Simair cały świat jest w zasięgu… lotu!

Demonstracyjny lot pokazowy to atrakcja dla każdego – jeżeli tęsknisz za lotniczymi wrażeniami lub jeśli chcesz sprawdzić przed pierwszą podróżą, jak to jest wnieść się w powietrze, zapraszamy na jeden z naszych najbliższych rejsów. Pomożemy Ci także przezwyciężyć Twój lęk wysokości i strach przed lataniem – symulator to najlepsza i najbardziej bezbolesna metoda, by przekonać się, że jak przyjemny może być lot. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, masę ciekawych opowieści, zdobycie bezcennej wiedzy i cudownych doświadczeń, których nie da się zdobyć podczas klasycznego lotu pasażerskiego – a wszystko to bez opuszczania Twojego miasta.

Zobacz, dokąd wybieramy się w najbliższym czasie, i pozwól zabrać się w przestworza. W cenie biletu otrzymasz wyjątkowe i bezcenne doświadczenie 😉

Najbliższe loty:

Kliknij na wybrany przez siebie lot aby przejść do zakładki i kupić bilet.