Masz pytania? Dzwoń!+48 22 699 08 04

Simair - Flight Simulation Center

Kontakt

Lokalizacja
ul. Taśmowa 8 / lok. U3 02-677 Warszawa
Telefon
+48 22 699 08 04

Noc Muzeów 2024

Już niedługo – 18go Maja- czeka nas
20 edycja Nocy Muzeów !

Co roku w całej Polsce muzea zapalają światła, żeby zacząć szaleństwo nocnych spacerów i atrakcji. Kolejne udane edycje zapoczątkowały nową tradycję udostępniania wszelkiego rodzaju dóbr kultury okolicznym mieszkańcom i turystom, którzy mogą cieszyć się odkrywaniem ich przez całą noc.

A co gdyby na liście pojawiło się miejsce, którego nikt się nie spodziewał? Miejsce, które błyszczy właśnie jak gwiazda nocą? Największe centrum lotnicze w całej Polsce? Największe centrum symulatorowe? A może oba na raz? Tym właśnie jesteśmy, a my zawsze stajemy na wysokości zadania. Bo w Simair, robimy to, na czym znamy się najlepiej.

Dlatego z przyjemnością ogłaszamy nasz udział w Nocy Muzeów 2024!
Od 18:00 do co najmniej 01:00 w nocy będziecie mieli niebywałą okazję, by zwiedzić nasze wyjątkowe centrum, porozmawiać z prawdziwymi pilotami oraz stewardesami, którzy na co dzień pracują w znanych liniach lotniczych, obejrzeć naszą pokaźną infrastrukturę i wiele, wiele więcej !
Zobaczycie między innymi symulator samolotu Boeing 737 MAX – pierwszy w Polsce a w dodatku połączony z dokładnie odwzorowanym pokładem pasażerskim, który jest w pełni funkcjonalny, wyświetla obraz z lotu za oknami i na którym trenują przyszłe i obecne załogi pokładowe – to jedyne tego typu połączenie w Polsce i nieliczne w Europie.
Zasiądziecie za side-stickiem symulatora samolotu Airbus A320 NEO i zobaczycie różnice z jego bezpośrednim konkurentem – Boeingiem 737 MAX.
Oczywiście nie zabraknie samolotu, który jak mawiają piloci „zrobił więcej dla lotnictwa niż jakikolwiek inny samolot” – Cessna C152 – mała, zwrotna i przede wszystkim PRAWDZIWA. Nasza Cessna jest emerytowanym samolotem, który przezywa drugą młodość jako symulator w naszym centrum.
Będziecie mieli okazję także zobaczyć dynamikę i sposób działania różnych samolotów myśliwskich i nie tylko, dzięki naszemu COMBAT VR symulatorowi w technologii VR – to wszystko w jednym miejscu!
Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy pamiątkowe upominki.
To wszystko będzie z Wami i dla Was – 18-go maja o godzinie 18:00 otwieramy przed Wami drzwi do naszego świata – do zobaczenia!

Jak do nas dotrzeć ?

Znajdujemy się przy ul. Taśmowej 8 na Warszawskim Mokotowie w tzw. „Mordorze”.
– 7 min z Lotniska Chopina
– 15 min z Dworca Centralnego
– 20 min z Lotniska Bemowo
– 45 min z Lotniska Modlin

Autobusy:
– 317 (Przystanek „Komputerowa”)
– 189, 401, 402, 504 (Przystanek „PKP Służewiec”)

Tramwaje:
– 17, 18, 31, 41 (Przystanek „PKP Służewiec”)

Pociąg:
– SKM, KM, PKP (Stacja „Warszawa Służewiec”)